Ilmoittaudu

LÄHETÄ KURSSIN VARAUSPYYNTÖ

KURSSIVARAUKSET, KOULUTUSTEN HALLINNOINTI, VÄRIKYSYMYKSET / WELLA STUDIO

Education Coordinator
Johanna Muru johanna.muru@wella.com puh. 010 526 9970 tai ota yhteyttä edustajaasi.

Ma-To klo 8.30-16.00
Pe klo 8.30-15.00

Voit myös käyttää tätä lomaketta kurssin varauspyyntöön, huomioithan että tällä lomakkeella voit tehdä ainoastaan varauspyynnön toivomallesi kurssille. Lähetämme sinulle erillisen vahvistuksen, kun varauspyyntösi on käsitelty.

Education Country Manager
Milla Partonen milla.partonen@wella.com
puh. 040 523 7878 

WELLA SHOP Malminrinne 6, 00100 Helsinki, 010 5269980

WELLA ASIAKASPALVELU  010 5269920

HYVÄ TIETÄÄ

Kurssipaikan voi perua veloituksetta viimeistään kuukautta (1kk) ennen kurssia sähköpostitse osoitteeseen johanna.muru@wella.com tai puhelimitse numeroon 010 5269970. Myöhäisemmistä peruutuksista sekä peruuttamattomista paikoista perimme koko kurssimaksun. Matkat voi perua omavastuulla viimeistään 12vko ennen matkan alkamisajankohtaa. Hinnat ovat Wella-sopimusasiakkaille. Hintoihin lisätään alv 24 %.

 

 

HUOMIOIMME ASIAKKAIDEN TURVALLISUUDEN KURSSEILLAMME SEURAAVIEN TOIMENPITEIDEN AVULLA:

  • Olemme tehostaneet Wella Studion siivousta.
  • Käsidesit, desifiointi aineet ja kasvomaskit ovat kurssilaisen käytössä seminaarien aikana.
  • Rajoitamme osallistujamäärää – huolehdimme turvaväleistä.
  • Kurssien työskentelyosuudet toteutetaan harjoituspäihin.
  • Lähetämme turvaohjeistuksen kaikille kurssi osallistujille etukäteen ja varmistamme asian kurssin alkaessa.
  • Turvallisuus syistä emme tarjoa enää lounasta Wella Studion seminaareissa ja asiakkailla on tunnin mittainen omakustanteinen lounastauko.

KOULUTTAJAT

Jari Palin jari.palin@wella.com045 657 8797

Petri Hell petri.hell@wella.competri.hell@wella.com 050 441 6683

Tuija Leivo tuija.leivo@wella.com 050 452 7207

Joonas Turunen joonas.turunen@wella.com  050 405 9785 

Juhani Pennala juhani.pennala@wella.com 0505115373

Kata Näreaho kata.nareaho@wella.com  0504784744

Rebecca Ryymin rebecca.ryymin@wella.com 0503382090

Joni Justander ( opintovapaalla )

 

 

This website is optimizedfor tablet and mobile devices and is not supported by internet explorer. Please use a tablet/mobile or change browser.