Ilmoittaudu

LÄHETÄ KURSSIN VARAUSPYYNTÖ

KURSSIVARAUKSET

Ota yhteyttä edustajaasi tai voit soittaa puh. 010 526 9970

Ma-To klo 8.30-16.00

Pe klo 8.30-15.00

Voit myös käyttää tätä lomaketta kurssin varauspyyntöön, huomioithan että tällä lomakkeella voit tehdä ainoastaan varauspyynnön toivomallesi kurssille. Lähetämme sinulle erillisen vahvistuksen, kun varauspyyntösi on käsitelty.

VÄRIKYSYMYKSET

WELLA STUDIO 010 5269960 tai suoraan kouluttajilta 

KOULUTUSTEN HALLINOINTI

Kurssitiedustelut, varaukset ja peruutukset
Johanna Muru johanna_muru@cotyinc.com
010 5269970 

Wella Studio ja asiakasmatkat
Maria Hannu maria_hannu@cotyinc.com 041 522 2948 

Education Country Manager
Milla Partonen milla_partonen@cotyinc.com
040 523 7878 

WELLA STUDIO Malminrinne 6, 00100 Helsinki, 010 5269960

WELLA SHOP Malminrinne 6, 00100 Helsinki, 010 5269980 

WELLA ASIAKASPALVELU  010 5269920

HYVÄ TIETÄÄ

Kurssipaikan voi perua veloituksetta viimeistään kuukautta (1kk) ennen kurssia sähköpostitse osoitteeseen johanna_muru@cotyinc.comtai puhelimitse numeroon 010 5269970. Myöhäisemmistä peruutuksista sekä peruuttamattomista paikoista perimme koko kurssimaksun. Matkat voi perua omavastuulla viimeistään 12vko ennen matkan alkamisajankohtaa. Hinnat ovat Wella-sopimusasiakkaille. Hintoihin lisätään alv 24 %. Koulutuspaikan ovet avataan ja tarjoilu alkaa 30 minuuttia ennen tilaisuuden alkua.  

 

KOULUTTAJAT 

Jari Palin jari_palin@cotyinc.com 045 657 8797

Petri Hell petri_hell@cotyinc.com 050 441 6683

Joni Justander joni_justander@cotyinc.com 041 451 6166

Tuija Leivo tuija_leivo@cotyinc.com 050 452 7207

Joonas Turunen joonas_turunen@cotyinc.com  050 405 9785 

Nina Hemminki nina_hemminki@cotyinc.com 050 514 7163

Juhani Pennala juhani_pennala@cotyinc.com 0505115373

Kata Näreaho kata_nareaho@cotyinc.com 0504784744

Rebecca Ryymin (perhevapaalla)

 

This website is optimizedfor tablet and mobile devices and is not supported by internet explorer. Please use a tablet/mobile or change browser.